Інструкція з приймання, зберігання та експлуатації вхідних дверей
Дверні блоки виготовлені у відповідності до сучасних технологій і стандартів з безпеки, та мають застосування при встановленні у приватних та будовах загального користування, у якості вхідних дверей. При чому в залежності від місця застосування має спеціальні певні характеристики, прописані в правилах експлуатації.
Виробник не несе відповідальності за втрату якостей дверей, що виникли в разі застосування не за призначенням, або з порушенням Інструкції з зберігання та експлуатації. В такому разі вся відповідальність лягає на користувача (замовника)
Умови приймання:
1. Вхідні дверні блоки, які відпускаються зі складу безпосередньо в присутності замовника, повинні бути оглянуті ним на цілісність пакування та на цілісність товару у видимих частинах пакування. Якщо було виявлено пошкодження пакування замовник має право в присутності комірника розпакувати та оглянути товар без пакування. Якщо замовник відмовився від розпакування та підписав видаткову накладну, то претензії щодо механічних пошкоджень не приймаються.
2. Вхідні дверні блоки, які відпускаються зі складу без присутності замовника перевізникам, повинні бути оглянуті на цілісність пакування при отриманні замовлення від перевізника. Якщо було виявлено пошкодження пакування замовник має право в присутності водія розпакувати та оглянути товар без пакування. В разі виявлення механічного пошкодження повідомити менеджера салону, де було оформлене замовлення. Якщо замовник відмовився від розпакування та підписав видаткову накладну, то претензії щодо механічних пошкоджень не приймаються.
3. Замовник зобов’язаний протягом 2-х календарних днів акуратно розпакувати та оглянути товар, до початку експлуатації, на предмет пошкодження або інших недоліків, які виникли з вини виробника та не підпадають під допуски ДСТУ, а також на предмет не до комплектації деталей, що знаходяться безпосередньо під пакуванням. По закінченню даного строку всі претензії щодо механічних пошкоджень, інших недоліків, які можна виявити під час огляду, а не експлуатації або не до комплектації деталей не приймаються.
4. Під акуратною розпаковкою товару мається на увазі:
· Якщо товари запаковані в плівку, то пакування акуратно надрізається уздовж лінії торцевої частини товару.
· Якщо товари запаковані в картон, то акуратно відкриваються у місцях стику
5. У разі виявлення механічних пошкоджень, не до комплектацій або інших недоліків, які виникли з вини виробника та не підпадають під допуски ДСТУ під цілісним пакуванням, замовник зобов’язаний повідомити менеджера салону, де було оформлене замовлення та надати наступні фото:
· Загальне фото пошкодженого товару
· Фото цілісного пакування у місці пошкодження
· Фото технічного паспорту з номером , якщо такий присутній у виробника
· Фото маркувань на пакуванні та серійного номеру дверей, який знаходиться на верхній або торцевій частині полотна, якщо вони присутні
· Фото ушкодження з вимірювальним приладом (рулетка, лінійка,правило) зроблена на відстані не менше ніж 20 см .
Умови зберігання:
1. Зберігати вхідні дверні блоки лише в заводській упаковці.
2. Під час зберігання дверей мають бути прийняті застережні заходи до запобігання механічних пошкоджень, забруднення, зволожування, дії прямого сонячного проміння, або інших тепло-світових джерел випромінювання.
3. В сухому приміщенні з вентиляцією, відносною вологістю повітря 30-65%. Температурний режим зберігання від +10 до +40С. Є недопустимим зберігання поблизу засобів обігріву.
4. З метою запобігання деформації вхідних дверних блоків, їх потрібно зберігати:
· В горизонтальному положенні на рівній поверхні, на підложці, яка буде запобігати потраплянню вологи з поверхні;
· В вертикальному положенні, виключно вузьким торцем вниз, опертими на жорстку опору, з кутом нахилу не більше ніж 45° строго у відповідності до написів, що вказані на упаковці де знаходиться верх дверей, а також на підложці, яка буде запобігати потраплянню вологи з поверхні.
5. Є недопустимим:
· Зберігання вхідних дверей у горизонтальному положенні на довгих торцях;
· Спирати на двері інший жорсткий вантаж, який спричиняє навантаження на плоскість і може спричинити продавлювання упаковки, та механічну деформацію виробів (вм’ятину на МДФ накладці або металі);
· Ставати, або ходити по складеним горизонтально вхідним дверним блокам.
Правила по експлуатації металевих дверей
1. Дотримуйтесь особистої безпеки при експлуатації вхідного дверного блоку.
2. Не закривайте двері при висунутих ригелях замку.
3. Не допускайте засмічення пилом і брудом отворів для ригелів. Регулярно (раз в три місяці) змащуйте замки і петлі силіконовим, «Салідол» або аерозольним мастилом. Циліндрові механізми змащуються ВД-40 або аналогічним мастилом.
4. Не допускайте попадання вологи в механізм замка, на шви, у внутрішні порожнини дверної конструкції. Це може привести до корозії металу, а також до утворення криги в зимовий час.
5. Спокійне і плавне відкривання і закривання гарантує тривале, без поломок, користування дверима.
6. При відмиканні і замиканні замків ключем, спочатку відкрийте замок і тільки потім натисніть на ручку.
7. Замикати і відмикати двері ключем або на засувку слід тільки після того, як Ви переконаєтеся, що двері зафіксовані на заскочку.
8. Якщо Ви сумніваєтеся, що двері зафіксовані на заскочку, то прикладіть зусилля при надавлюванні або притягувані двері. У момент замикання дверей на заскочку чути характерне клацання, що свідчить про вискакуванні заскочки з замку і вході її в паз косяка. Виконання цього правила забезпечить замку щадний режим експлуатації, при цьому навантаження на ключі і на засувку при відмикання і замиканні будуть найменшими.
9. Замки не повинні піддаватися механічному, термічному і хімічного впливу. При самостійному розбиранні, доопрацюванні і деформації замків виріб втрачає гарантійне обслуговування. Можливо виведення замку з ладу шляхом навмисного заштовхування всередину корпусу замка через замкову щілину сторонніх предметів. Видалення сторонніх предметів з замку - платна послуга, і може проводитися тільки фахівцями спеціалізованих компаній.
10. Замки, засувка двері можуть бути виведені з ладу, якщо закрити двері з великим зусиллям при висунутих ригелях замків, засувки.
11. У разі механічних або хімічних пошкоджень виробник не несе на них гарантійних зобов'язань.
12. Протирати дверне полотно слід слабким мильним розчином та м'якою тканиною, для МЛФ панелей слід використовувати засоби по догляду за меблями.
13. При проведенні ремонтно-будівельні робіт поверхню полотна необхідно закрити в такий спосіб, який повністю виключить попадання пилу на виріб і замкові механізми та захистить від підвищеної вологості.
14. Якщо в приміщенні проводяться ремонтно-будівельні роботи, пов'язані з підвищеною вологістю (штукатурка, обклеювання шпалер, укладання плитки і т.д.), можливе утворення конденсату на внутрішній стороні дверної коробки і дверного полотна.
15. Двері, укомплектовані декоративними панелями, рекомендується встановлювати і експлуатувати в сухих, провітрюваних і опалюваних приміщеннях при відносній вологості повітря не більше 60%. При установці дверей в якості вуличної (тільки двері панелі, яких декоровані плівкою для зовнішнього використання або покриті порошковим фарбуванням), обов'язкова наявність піддашка, щоб уникнути попадання опадів і наявність неопалюваного тамбура, щоб уникнути утворення конденсату і впливу підвищеної вологості. У разі установки моделі, яка не призначена для вуличного використання, відповідальність за покриття виробник не несе.
16. Щоб уникнути набрякання елементів панелі не слід допускати намокання її поверхні. При попаданні вологи на панель, її необхідно видалити за допомогою сухої тканини. Не допускайте попадання на панель кислот, лугів, одеколонів, розчинників і т.д.
17. Не допускайте попадання на панель прямих сонячних променів, так як під їх впливом може змінитися колір, відбутися відшарування або розтріскування покриття.
18. Категорично забороняється використовувати для очищення дверей і панелей різні абразивні матеріали.
19. У всіх випадках установки нових дверей рекомендується виведення бетонних укосів в місцях примикання дверної коробки до стіни. Укоси необхідні для приховування монтажних вух і монтажних зазорів між дверною коробкою і стіною і для досягнення максимальної звуко- і теплоізоляції вхідних дверей.
20. Обов’язково слідкувати за станом ущільнювача. Якщо ущільнювач вичерпав термін експлуатації, його треба замінити, щоб уникнути люфту у дверях в закритому положенні.
Правила гарантійного обслуговування:
1. Гарантія поширюється лише на ті вироби, котрі вказані в специфікації до Договору на виконання замовлення з поставки виробу;
2. Обов’язковою умовою гарантійного обслуговування є наявність у клієнта видаткова накладна.
Увага!!! Гарантія втрачає силу в разі:
1. Якщо після монтажу виробів проводились «вологі» будівельні роботи (штукатурка, шпаклівка, заливка полу, укладання плитки та інше);
2. Виникло попадання на поверхню виробу будівельних сумішів і матеріалів (клей, фарба, монтажна піна, штукатурка, шпаклівка та інше);
3. В механізми потрапив пісок, вода, бруд, будівельний розчин чи інше.
4. Виник термічний вплив приборів обігріву чи освітлювальних засобів, або відкритого полум’я;
5. Експлуатація виробу у відносній вологості більше 65%.
6. Експлуатація виробу при температурі повітря нижче +10, або вище +40С.
Виробник не несе відповідальність за умов виявлення дефектів після приймання замовником виробу в випадках:
1. Не належного зберігання чи транспортування;
2. Не виконання умов експлуатації;
3. Виникнення дефектів з вини замовника.